Єдина Країна! Единая Страна!
Полянський НВК Вівторок, 21.08.2018, 13:54
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 58
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2016 » Лютий » 25 » Мала академія наук
13:16
Мала академія наук

13 лютого 2016 року наші «манівці» а це: Сухомяс Юлія Олегівна, Денисенко Наталія Сергіївна та Сваричевчький Артем Михайлович взяли участь в написанні контрольних робіт з базової дисципліни, а  14 лютого  відбувся захист проектів.

Оцінювання кожного учасника проводилось в три етапи:

  • заочне оцінювання роботи;
  • оцінювання з базової дисципліни;
  • захист роботи.

Нажаль переможців від нашої школи немає але кожен учасник ІІ етапу конкурсу-захисту МАН отримає диплом Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації.

     Вітаємо наших учасників.

Загальна таблиця по району

 

Учень

 

Навчальний заклад,

клас

Секція

Заочне оцінювання робіт

Оцінювання з базової дисципліни

Захист робіт

Загальна кількість балів

Левонтюк Лейла Емірівна

Малоскнитський НВК

9 клас

Фольклористика

8,7

6

34

48,7

Дячук Наталія Леонідівна

Ганнопільський НВК,

11 клас

Мистецтвознавство

12,7

22,5

30

65,2

Сухомяс Юлія Олегівна

Полянський НВК,

11 клас

Англійська мова

16,7

3,2

18

37,9

Мазур Владислав Іванович

Іванівський НВК,

9 клас

Історія України

14

-

-

14

Берестова Марина Вікторівна

Миньковецький НВК,

10 клас

Історичне краєзнавство

19,3

8,0

41

68,3

Гундерук Дмитро Анатолійович

Довжківський НВК,

11 клас

Всесвітня історія

17,7

7

30

54,7

Пігольчук Олег Валентинович

Горицький НВК,

10 клас

Географія та ландшафтознавство

10

8

36,3

54,3

Лукащук Ганна Андріївна

Ганнопільський НВК,

10 клас

Технологічні процеси та перспективні технології

11

1

36

48

Ліщук Дарина Олексіївна

Цвітоське НВО,

9клас

Математика

10,7

14

35

59,7

Тарасюк Дарина

Олегівна

Крупецький НВК,

9 клас

Теоретична фізика

16

20

42

78

Кравчук Дмитро Олександрович

Губелецький НВК,

9 клас

Загальна біологія

12

11,5

30

  53,5

Тимчук Олександр Сергійович

Цвітоське НВО,

9клас

Зоологія, ботаніка

7,7

11,25

30

48,95

Чернюк Світлана Юріївна

Улашанівський НВК,

10 клас

Психологія

14,3

12

22

48,3

Денисенко Наталія Сергіївна

Полянський НВК,

11 клас

Екологія

13,7

6,5

25

45,2

Сваричевський Артем Михайлович

Полянський НВК,

10 клас

Лісознавство

  17,7           

 

 

1,5

37

  56,2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 139 | Додав: Lika_sh | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Лютий 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29
ПОГОДА
Друзі сайту
Архів записів
Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz